
Image not available
LOCK OFFROAD COMBAT Wheels Machine With Clear Coat 20x9 Rims 6x135mm ET0mm
MFG Number: COMBAT-2963MCIn StockWheels
$387.00
In Stock
Only 8 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 20x9 LOCK OFFROAD COMBAT Machine With Clear Coat wheels 6x135mm with ET0mm offset. Rims rated for 2,500 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | LOCK OFFROAD |
| MFG Number / SKU | COMBAT-2963MC |
| Bolt Pattern | 6x135 |
| Diameter | 20" |
| Width | 9" |
| Offset | +0mm |
| Hub Bore | 87.1mm |
| Finish | Machine With Clear Coat |
| Style | COMBAT |
| Condition | new |
Customer Reviews
No reviews yet. Be the first to review this product!